Usiądź wygodnie w fotelu i obejrzyj ze mną raz jeszcze najwspanialszy serial świata :) Poszukaj ze mną cytatów Chrisa, opowieści Marylin, wynurzeń Fleishmana. Posłuchajmy wspaniałej muzyki i pośmiejmy się nad wpadkami scenarzystów. Tu miłośnik NX znajdzie zawsze miejsce dla siebie ;)

czwartek, 29 kwietnia 2010

Chcesz się zbliżyć do swojej kobiecości?

5.11 - Baby Blues
Zbliża się czas narodzin dziecka Hollinga i Shelly. Maggie organizuje przyjęcie dla przyszłej mamy, na którym kobiety rozmawiają o porodach. Wszystkiemu przysłuchuje się Chris.

Shelly się oburza i pyta, czemu go to w ogóle interesuje, przecież nigdy nie będzie rodził.

Chris: Chcę się zbliżyć do mojej kobiecości.
Eve: To poproś Mourice'a, by płacił Ci połowę pensji.

There I go again

4.16 - III Wind
Dr F. i Maggie "pod wpływem wiatru" konsumują swoją znajomość, na końcu odcinka rozmawiają o tym w gabinecie Dr F. i w tle słychać Vinx "There I go again" PIĘKNE SŁOWA wspaniale pasują do tego co łączy tą dwójkę (czego by o sobie nie mówili).

środa, 28 kwietnia 2010

Być Orłem...

5.01 - Three Doctors
Do Joela w odwiedziny przyjeżdżają rodzice. Matka doktora ciągle gada. Po pewnym czasie zaprzyjaźnia się z Marilyn, która opowiada jej historię Orła:

Orzeł nie zawsze było Orłem. Zanim stał się Orłem był Juhajatangi - Gadułą. Juhajatangi wciąż mówił i mówił, w końcu słyszał tylko siebie. Nie słyszał rzeki, ani wiatru, ani nawet wilka. Przyleciał Kruk i powiedział, że wilk jest głodny, jeśli przestaniesz mówić, usłyszysz go i usłyszysz wiatr, a kiedy usłyszysz wiatr - będziesz latał. Więc Orzeł zamilkł i stał się sobą. Wzbił się w powietrze, a jego lot mówił wszystko.

Joel - jedynak czy nie?

1.05 - Russian Flu
Do Joela przyjeżdża z wizytą narzeczona z Nowego Jorku - Elaine. W nocy Joel ma sen, w którym jego żoną jest Maggie, a Elaine - jego siostrą. Joel cały czas wspomina, że przecież on nie ma siostry.5.01 - Three Doctors
Do Joela w odwiedziny przyjeżdżają rodzice. Z ojcem wspominają wyprawę na Florydę, gdy jego siostrze zrobiło się niedobrze, a Joel się z niej śmiał.

No to ma siostrę czy je nie ma?